Tags:

Modern ve doğal görünümü bir hava katmasının yanı sıra dayanıklı ve sağlamlığı ile diğer masa malzemelerinden kat kat iyidir.Metal statik boyalı profil masa ayakları ile paslanmaz iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son zamanlarda en çok kullanılan masa modelidir, fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Mekanlarınızı dekore edebileceğiniz cafe masa modelleri karşınıza çıkıyor, görünüm olarak ne kadar zarif modelleri seçsenizde iç ve dış mekanlarınıza uyumlu tabla ve masa ayakları kaliteli cafe masası seçmek zorundasınız. Ahşap,mdlfam, kütük ve kaplamalı cafe masa modellerimizi iç mekanlarınız da compact, döküm, werzalit ve mermer gibi hava şartlarına dayanıklı olan modelleri dış mekanlarınıza tavsiye ediyoruz.

 

 

 

 

 

Werzalit masa tablası, cafe , restaurant ve diğer dış mekanların vazgeçilmez ürünür. Çeşit renk ve modelleri mevcuttur. Uzun ömürlü olsun istiyorsanız tercih etmeniz gereken masa malzemesidir. Werzalit masa sitemizdeki farklı ayak modelleri ile kombine edilir.

 

Eames sandalye ithal bir üründür kollu ve kolsuz siyah ve beyaz ana renk olarak farklı renk seçenekleri bulunur. Eames sandalye kolay çizilmez, güneş karşı dayanıklı bir sandalyedir poliprobilen malzeme ile üretilir ayak kısmı çubuk metal ve ahşaptan oluşur. Fiyat ve renk stok durumu öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Elhamdülillah