Tags:

Tolix bar modelleri, tolix sırtlı ve tolix sırtsız olarak 45cm / 65 cm ve 75 cm ölcülerde mevcuttur. Tolix tabureler siyah / beyaz / mavi / yeşil / sari ve kırmızı gibi renklerde bulunur özel olarak istenilen renklerde boyanır. Toptan olarak satışa sunulmuştur.

 

Tolix Bar Tabure Fiyatları

Tolix bar modelleri, tolix sırtlı ve tolix sırtsız olarak 45cm / 65 cm ve 75 cm ölcülerde mevcuttur. Toptan olarak satışa sunulmuştur. Tolix tabureler siyah / beyaz / mavi / yeşil / sari gibi renklerde bulunur özel olarak istenilen renklerde boyanır.

 

 Compact masalar en dayanıklı masa modelleridir.iç ve dış mekanlarda uzun ömürlü ve rahatça kullanabilirsiniz. Compact masa farklı renk ve model şeçenekleri mevcuttur 12mm / 24mm ve 30 mm olarak üretilir. Belirtilen ölçü ve ebatların yanı sıra standart ölçülerde sipariş üzerine üretimi yapılmaktadır.

 

 

 

Bistro Masa Modelleri

Bistro Kokteyl masaları yüksek stand masaları olarakta piyasada yer almaktadır.Bistro masalar 108 cm / 100 cm yüksekliği. Ahşap, Cam ve Werzalit tablalı krom ayaklı modeller ile paslanmaz ayaklı werzalit tablalı modeller sıklıkla kullanılır. Kokteyl masa hazır bulunmuyor sipariş üzeri yapılır. Bilgi ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

 

Kolsuz eames sandalye modeli polikarbon fiber ve plastik maddelerden oluşur sonderece kalitelidir uv ışınlarına karşı kolay çizilmez özelliği ile dayanıklı üretilmiştir.  Eames sandalye ithal bir üründür, dünyada kanıtlanmış olan eames sandalye farklı renklerde mevcuttur ana renkleri siyah, beyaz ve kırmızıdır. Stok durumu ve fiyat için bize ulaşabilirsiniz.

 

Elhamdülillah