• Tonet Sandalye Modelleri

Compact 12 mm Masa 

12 mm genel ve sık kullanılan tabla modellerine metal boyalı ayaklar ve alüminyum ayaklar ile kaliteli ve uzun süreli kullanım sunan compact masa modellerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

th93211.jpg
albetssandalye.jpg

Uygun Mutfak Takımı 

Dört sandalye bir masa 120x80 ahşap kaliteli sandalyeli kampanyalı bir üründür.İthal sağlam ve uzun ömürlü kayın ağacından üretilmiştir.Detaylı bilgi ve teslimat için iletişime geçebilirsiniz.

Tolix Sandalye Fiyatı 

Metal istiflenebilir kaliteli ahşap oturaklı ve düz modeli ile istenilen renkte boyanabilen bir üründür.Tolix sandalye 250 tl gibi ithal orjinal fiyatı ile cafe, restaurantların yanı sıra mimar, içmimarların müşterilerine sunduğu tasarımı ve kullanımı en sağlam olan sandalye çeşididir.

Kare Ayaklı Masa

Kare boyalı siyah ayaklı cafe masası, üst tablası kare ceviz werzalit compact mermer istediğiniz çeşit ile tamamlanan kaliteli cafe masa modelleri için iletişim bilgilerimizden detayları öğrenebilirsiniz.

Sedir Loca Koltukları

Düz köşe loca koltukları kapitoneli ve ahşap ayaklı modellerin yanı sıra son zamanlarda üretilen metal sedir çeşitleri hakkında iletişim bilgilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Poliüretan Sandalye

Poliüretan sandalye modelleri metal iskeletli sünger kaplı malzeme üstüne kumaş deri döşemeleri ile üretilen, torna ahşap ayakla, metal krom ayakla veya diğer kaplamalı ayaklar ile kullanıma hazır hale getirilen sandalye modelleridir.

Kollu Eames Sandalye

Polipropilen malzemeden üretilen ithal orjinal mat sandalye modelidir.Ayakları ahşap demonte ve kurulumu kolay bir üründür.Detaylı bilgi fiyat ve teslimat için lütfen iletişime geçiniz.Kırmızı, beyaz, siyah renklerinde stoklarda bulunur.

İkili Döküm Ayak 

Borulu ve komple döküm seçenekleri ile ikili döküm ayak modeli tüm masa tablalarına uyumludur.Ekonomik döküm ayak fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Laminat Monoblok Sandalye

Laminat malzemeden üretilen kaliteli tutmacı olan metal ayaklı cafe,restaurant,yemekhane sandalye modelidir.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Penyez Bar Sandalyesi

Metal demir malzemeden üretilen döşemeli ve ahşap kollu seçenekleri ile en uygun fiyatla sizlerleyiz.

 

Kokteyl Masası

Bistro yüksek yuvarlak ve kare modellerde alttabanı paslanmaz veya krom seçenekleri ile uygun fiyatlı kokteyl masalarını sitemizde bistro masalar kategorisinde inceleyebilirsiniz.